The Sharing – workshop pro svatební fotografy

9 prosince, 2019

Honza bude dělat svatební workshop pro fotografy… Tahle myšlenka byla v mojí hlavě už dlouho a i přes občasné dotazy lidí jsem se na to pořád nějak necítil. Pak ale přišel Festival Svatebních fotografů a já měl tu čest být jedním z řečníků a musím přiznat, že ač s obrovskou trémou, jsem si to nakonec fakt strašně užil. Moje Evička si dělá srandu, že mě stejně jenom baví se poslouchat, ale vyzkoušel jsem si to znovu s nedávnou besedou a mini workshopy v Megapixelu a zjistil, že tohle je ta cesta, která mě baví víc a víc.

Myslím, že jsem to pochopil už před několika lety, že forma sdílení posune člověka dál a to nejen profesně, ale také lidsky. Pamatuji si doteď, jak jsem v roce 2014 jel na workshop Sama Hurda v Sieně a ten mě doslova vystřelil do vesmíru. A stejné to bylo na The Rural v Barceloně.

Viděl jsem, že i u nás se začaly dělat workshopy, ale kromě skvělého Capturing Happiness od mé kamarádky Dalibory to bylo všechno dělané formou, kterou jsem si nepředstavoval. Můj workshop není akce, kam si půjdete udělat hezké fotky do portfolia s dokonalou modelkou a modelem. Ta podstata je úplně v něčem jiném a baví mě, že v rámci THE SHARING workshopu prozradím opravdu úplně všechno co vím a co dělám, a to od A do Z.

Začal jsem to celé plánovat a připravovat, našel jsem díky kamarádům skvělé místo, kde se to celé bude odehrávat. První jasná věc byla ta, že workshop musí být na 2 dny. Nechtěl jsem jen pár hodin něco povídat a rozloučit se. A posezení se všemi večer byla další super příležitost jak se víc poznat a probrat všechny naše společné věci:)

Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří mi s organizací pomohli a také sponzorům, díky kterým všichni účastníci odjížděli se skvělými dárky.

Ubytování & jídlo: Na Kmíně

Sešity: Piiir

Šaty: Yes&Yes

Květiny: Greendecor Žižkov

MUA: Evička Vakešová

Sponzoři:

Pixellu – Smart Albums, Smart Slides

Studio Ninja

JPEG Mini

Alien Skin Software

Kvalitní fotky

Loupedeck

Smugmug

SHARE THIS STORY
COMMENTS
ADD A COMMENT

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..