FORUM – Setkání Svatebních Fotografů 2017

5 prosince, 2017

Po loňském prvním ročníku se opět parta fotografů dala dohromady a zorganizovala setkání Svateních fotografů z ČR a SR. Jednalo se o unikátní akci, jejímž mottem bylo to, že amatéři si konkurují a profesionálové (si) pomáhají. To si myslím, že velice dobře vystihuje celou akci jako takovou. Výtěžek z celého fora putoval na konto nadace Cesta domů a my si během dvou dnů užili prezentace řečníků a také skvělý večírek.

Já jsem byl už loni osloven hlavním organizátorem Vojtou Hurychem, s tím, že bych měl také vystoupit se svým pohledem na věc. Po dlouhém přemlouvání (ano, stále neumím říkat ne:) jsem do toho šel a i přes obrovskou nervozitu jsem vystoupil. Mluvit před 130 lidmi není nic lehkého, ale nakonec mě těší, že jsem měl tu možnost, protože mě to osobně posunulo zase o kousek dál.

Jsem hrozně rád, že taková akce existuje, protože tohle sdružování je nejlepší věc, kterou tady můžeme dělat. Poslechnout si zajímavé lidi, jejiž práce nás zajímá a slyšet jejich pohled na věc je ohromně inspirující. Takže díky celému organizačnímu týmu, protože odvedli opravdu hromadu kvalitní práce a já se už těším na další ročník.

Záznam přednášky:

After last year’s we have the same band of people who made this event happen again, where photographers and videographers from Czech Republic and Slovakia can meet together. This is unique event with motto that means amateurs compete and professionals help (themselves) together. And yield from this event was devoted to foundation “Cesta domů” and we all enjoyed two days with speakers presentations and great party as well.

I was already asked last year by main organizer Vojtěch Hurych to be on of the speakers. It took lots of persuading (yes, still have big problems with saying NO), but I was in. To speak in front of 130 people about my story was really not easy, but eventually I’m so happy and honored to have this opportunity, as it really moved me over.

I’m really happy this event exists, because to meet with all the guys from this business is the best thing we can do. Listen to interesting people who inspires you and see their point of view is just amazing. Thanks to all the organizational team, because they really great job and I’m looking forward to another year.

Video:

SHARE THIS STORY
COMMENTS
ADD A COMMENT

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..