hero petra couple jordan

FAQ

ANEB

PÁR ODPOVĚDÍ NA VAŠE NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Nejsem typ fotografa, který by vyfotil jenom svatební obřad, pár fotek v parku a jel domů. Ač to zní dnes jako klišé, tak svatba je pro mě opravdu malý příběh. A ten já chci vyprávět a proto mé služby začínají na 8 hodinovém fotografování. V případě menších rodinných svateb se samozřejmě můžeme nějak domluvit.

Jak dlouho s námi na svatbě zůstaneš?

Přiznávám, že tomuto trendu jsem nepodlehl a fotím pouze sám. Raději upřednostňuju kvalitu před kvantitou a zatím jsem vždycky všechno stihl.

Fotíš sám nebo máš s sebou dalšího fotografa?

Ano, všechny fotografie projdou sadou úprav a dostanete ode mě hotový produkt v plném rozlišení a největší kvalitě.

Upravuješ všechny fotky?

Jedna věc, kterou opravdu nesnáším jsou nejrůznější balíčky a varianty s počtem fotografií. Každá svatba je ale úplně jiná ať už počtem hostů nebo třeba úžasnou večerní party atd.

Proto v tomhle směru nikdy nedělám limity a vždy dostanete všechny fotografie, které projdou mým výběrem (vyřadím pouze duplikáty, špatné výrazy, zavřené oči apod.)

Z celodenního focení obvykle odevzdávám 400-600 fotek. Můj rekord je zatím 800 fotek z celodenní svatby:-)

Kolik fotek dostaneme?

Dodání výsledné galerie je do 7 týdnů od svatby. Abyste ale nemuseli celou dobu čekat a hořet zvědavostí, jaký Váš den vlastně byl, dostanete do 2 dnů od svatby malou ochutnávku (15-20 fotek).

Za jak dlouho budou fotky hotové?

Ano a velice rád. Všichni moji klienti mají možnost si předsvatební focení koupit za zvýhodněnou cenu.

Nabízíš také předsvatební focení?

Věřte mi, že tohle slýchávám docela často, ale svatební focení je opravdu hrozně jednoduchá věc. Platí pro ni podle mě jenom jedno pravidlo - Vy se musíte cítit dobře. Jakmile Vás někdo bude formovat do pro Vás nepřirozených pozic, nikdy se nemůžete cítit pohodlně a proto ani fotka nemůže nikdy fungovat. Mě práce s lidmi baví a nejvíc právě přirozenost, takže se toho vůbec nemusíte bát.

Moc se nám líbí tvoje fotky, ale my nejsme vůbec fotogeničtí:-)

Ano, žiju v Praze, ale většinu mých svateb mám úplně jinde. A za Vámi moc rád přijedu kamkoliv si jen budete přát.

Vidíme, že působíš v Praze, ale my budeme mít svatbu jinde. Přijedeš za námi?

Díky svatbám mám super možnost ochutnávat svíčkovou úplně všude a to mě opravdu baví. Tu nejlepší ale stejně dělá moje mamka:-)

Máš rád svíčkovou?

Občas se mě na tohle někdo zeptá a já se jen pousměju. Nikdy jsem netušil, že bych mohl tuto práci dělat, ale je to něco co mě opravdu naplňuje. Žiju si svůj malý sen o kterém jsem dříve ani nevěděl, že ho mám.

Vážně, mám opravdu tu nejlepší práci na světě! #LOVEMYJOB

Vážně tě ještě pořád baví svatby?