Vlastní kniha z limitované edice od Kvalitnifotky.cz

December 3, 2018

Každý, kdo mě zná ví, že když něco doporučuji, myslím to opravdu vážně. Třeba právě na fotoknihy jsem magor, protože nemám rád kompromisy. Díky dlouhodobé spolupráci s Kvalitnifotky.cz mám ale tenhle problém vyřešený a teď tu pro Vás máme jednu horkou novinku.

Připravili jsme společně totiž specialitu a tou je edice limitovaných fotoknih. Já mám tu čest Vám představit první z nich. Osobně jí říkám “hořčice” a je vážně skvělá. To krásné plátno na desky je dovezené z Holandska a až budete mít v ruce ten boží fine-art papír Canson, budete ho chtít pořád hladit, jako to dělám já.

To celé dostanete v nově připravovaném balení a musím říct, že dohromady to celé bude opravdu pecka! Více informací naleznete zde.

Abyste měli alespoň malou představu jak celý proces vypadá, na konci článku najdete pár fotografií z výroby. Všechno je to samozřejmě poctivá ruční práce.

PS: všechny fotky knihy fotila moje holka:-) V době uvedení jsem totiž na svojí tradiční regenerační surf dovolené na Sri Lance po náročné sezoně a myslím, že to zvládla úplně skvěle.

A tady je malý pohled do zákulisí celé výroby knihy:

 

SHARE THIS STORY
COMMENTS
ADD A COMMENT

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.