Vlastní kniha z limitované edice od Kvalitnifotky.cz

3 prosince, 2018

Každý, kdo mě zná ví, že když něco doporučuji, myslím to opravdu vážně. Třeba právě na fotoknihy jsem magor, protože nemám rád kompromisy. Díky dlouhodobé spolupráci s Kvalitnifotky.cz mám ale tenhle problém vyřešený a teď tu pro Vás máme jednu horkou novinku.

Připravili jsme společně totiž specialitu a tou je edice limitovaných fotoknih. Já mám tu čest Vám představit první z nich. Osobně jí říkám “hořčice” a je vážně skvělá. To krásné plátno na desky je dovezené z Holandska a až budete mít v ruce ten boží fine-art papír Canson, budete ho chtít pořád hladit, jako to dělám já.

To celé dostanete v nově připravovaném balení a musím říct, že dohromady to celé bude opravdu pecka! Více informací naleznete zde.

Abyste měli alespoň malou představu jak celý proces vypadá, na konci článku najdete pár fotografií z výroby. Všechno je to samozřejmě poctivá ruční práce.

PS: všechny fotky knihy fotila moje holka:-) V době uvedení jsem totiž na svojí tradiční regenerační surf dovolené na Sri Lance po náročné sezoně a myslím, že to zvládla úplně skvěle.

A tady je malý pohled do zákulisí celé výroby knihy:

 

SHARE THIS STORY
COMMENTS
ADD A COMMENT

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..