Svatební cirkus – První ročník

5 prosince, 2017

Nontraditional wedding fair and happening for better weddings. This was a name of first year event Svatební cirkus. I’m so proud that was asked to be part of this event. There was more guests than expected and was great to meet colleagues from our business with same feeling about weddings.

I would love to thank to all my family, who came to support me, all the friend to came by and all the people who visited me. Was so nice to meet already booked clients, who came just to say hi. All my little circus cannot imagine without great Lelí, who became my creative director, left and right hand and even a spokesperson. Thanks to Kuba as a best messenger as we forgot at the very morning one of the most important thing at home. Janinka for great ideas, support, photos and a gift. And Lenka for beautiful flowers.

And finally to amazing Jana Bušková for extraordinary courage to chase her dream and create this happening. It’s so visible, that if you do things by your heart! And I hope this become a traditional event!

Netradiční Svatební market a happening za lepší svatby. Takový byl podtitul prvního ročníku akce svatební cirkus. Jsem moc hrdý na to, že jsem byl osloven a mohl se tak stát součástí této velké manéže. Návštěvníků nakonec dorazilo nad všechna očekávání, bylo fajn poznat konečně osobně další kolegy, kteří na svoji práci nahlíží podobně.

Chtěl bych moc poděkovat svojí rodině, která mě přijela podpořit, všem kamarádům, kteří se zastavili pozdravit, kolegům a všem lidem co se zastavili na stánku. Bylo moc příjemné poznat své již domluvené klienty, kteří mě přišli na cirkus třeba jen pozdravit. Celý svůj malý cirkus bych nedokázal připravit bez úžasné Lelí, která se stala mojí kreativní ředitelkou, levou i pravou rukou a tiskovou mluvčí. Kubovi za pomoc s celým stánkem a také jako rychlá spojka, když jsme zapoměli hned ráno doma jednu z hlavních věcí. Janince za báječné nápady, velkou podporu, fotky a dárek. Lence za květinovou výzdobu.

A nejvíc Janě Buškové za obrovskou odvahu jít si za svým snem a uspořádat celý tenhle happening.  Je hrozně znát, když někdo dělá svoji práci srdcem a tohle byl přesně ten případ. Doufám, že se z toho stane tradice, protože cirkus bude!

SHARE THIS STORY
COMMENTS
ADD A COMMENT

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..