Předsvatební útěk na first look do Jordánska | Elopment | Lili & Denis

22 dubna, 2019

Svatba Lili a Denise bude sice až v září a těším se na ní už opravdu dlouho, ale líbilo se mi, že oni si to celé udělali po svém. V den svatby chtějí být proto co nejvíce s přáteli a rodinou a tak jsme jeli udělat portéty už v březnu. Dlouho vysněnou destinací pro mě bylo Jordánsko a tak když mi poprvé řekli svoje plány, byl jsem nadšený.

Zároveň se mi hrozně líbilo, že si chtějí užít tu chvíli překvapení a proto si vymysleli, že se poprvé ve svatebních šatech potkají až na místě, které vybereme. Takže nic hraného, ale opravdový first look, který by si jinak užili až v den svatby. Strávili jsme v Petře 3 dny, první den jsem si hledal perfektní místo pro first look, druhý den nás překvapil déšť a sníh a tak jsme celou akci posunuli až na poslední den. Lili musela vstávat už ve 3 hodiny ráno aby se připravila, v 5:30 jsme nasedli do jeepu, který nás dovezl k zadnímu vchodu do Petry. Denis měl celou dobu škrabošku aby Lili nemohl vidět a čekala nás hodinová túra k našemu místu. Oba se potom připravili a celá ta úžasná chvíle byla už jenom jejich. Miluju ty chvíle, kdy jsou tam oni dva jenom pro sebe, spousta emocí, dojetí a taky slz. Na tohle nikdy nezapomenu.

Během celého týdne v Jordánsku jsme procestovali spoustu míst a zažili hodně legrace. A já jsem opravdu rád za tyhle statečné páry, kteří si chtějí užít sami sebe a zároveň poznávat svět.

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND

Jako WOW!!! (třikrát podtržené!)

moc děkuju 🙂

ADD A COMMENT

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..