Really unusal birthday surprise

5 prosince, 2017

I just love surprises, that is so true. But this was really new for me.

My very good friend David prepared for his mum really special birthday surprise gift. He managed to rent a billboard in his hometown, where his mum leads her little granddaughter every day to school. On billboard was printed 30 years old family photography with a wish. We assisted at 6am in Vyškov to when installation of billboard and everythin happened around 9am. It was just amazing to see a moment, when she saw it and couldn’t resist the teards.

And David managed day off for mum as well so once she get to a school, where she works, found out that has a holiday today and can spend it with the family.

Big up, bro!

Miluji překvapení, o tom není sporu. Teď jsem ale mohl zažít něco úplně nového.

Můj výborný kamarád David přichystal pro svoji maminku, která slavila kulaté narozeniny netradiční dárek. Zařídil pronájem billboardu v jejich rodném městě v místech, kudy maminka povede svoji malou vnučku do školky. Na billboard se vytiskla 30 let stará rodinná fotografie s přáním. V 6 ráno jsme ve Vyškově asistovali při nalepování a celá akce vypukla po 9 hodině ráno. Bylo super vidět ten moment, kdy si toho poprvé všimla a nemohla se ubránit slzám.

Navíc jí v práci zařídil den volna takže po příchodu zjistila, že dnes nepracuje a mohla strávit celý den se svými nejbližšími.

Velký respekt, kámo!

SHARE THIS STORY
COMMENTS
ADD A COMMENT

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..