hero jordan wedding desert camels

THE SHARING WORKSHOP

wedding boho

THE SHARING

PROGRAM:

- 1. den: příjezd odpoledne, ubytování, program + společný večer

- 2. den: celodenní program + společný večer

- 3. den: celodenní program + společný večer

- 4. den: snídaně + odjezd

V roce 2023 jsem připravil několik novinek. Během workshopu vás provedu kompletně vším co a jak dělám. Uvidíte jak pracuji, jak komunikuji se svými klienty a jaké nástroje k tomu používám. Budete pracovat se svojí kreativitou a samozřejmě nás čeká i focení s reálnými páry a následným postprocesem.

Celkem společně strávíme 3 večery, mám pro vás připravený bohatý program a zároveň budete mít prostor poznat nové přátele.

OBSAH:

- proč je důležité být sám sebou

- mé pracovní workflow A-Z (od první poptávky, až do předání fotografií)

- komunikace s klienty

- marketing, webové stránky, SEO

- živé focení s reálnými páry

- noční focení s blesky

- portfolio review

- kompletní postprocessing

KDY A KDE?

12.5. - 15.5. 2024

Jednou z velkých novinek workshopu je nová lokace - ŽIVILI.

Jedná se o projekt mých přátel ze ShareHappiness a čeká vás opravdu velký zážitek.

4 objekty inspirované živly - země, vzduch, oheň a voda. A všechny pouze pro nás.

ČEKÁ NA VÁS:

- zážitkové Amazing Places ubytování.

- zajištěné výborné občerstvení po celou dobu workshopu. V ceně: Snídaně, svačiny, obědy, večeře + nealkoholické nápoje.

- Každý objekt má k dispozici vlastní saunu a u hlavní budovy máme vířívku.

ONE DAY SOMETHING HAPPENED WHICH IN A ROUNDABOUT WAY WAS ENLIGHTENING.

CONTINUE

THE SHARING

OBSAHUJE:

  • čtyřdenní intenzivní workshop
  • 3x ubytování se snídaní
  • občerstvení po celou dobu workshopu - welcome drink, káva, čaj, nealko, 3x snídaně, 2x oběd, 4x svačina, 3x večeře
  • bohaté překvapení od sponzorů

Kapacita workshopu je 10 míst

CENA: 21.500 Kč

Platba 5.000 Kč při registraci a zbytek před samotným workshopem

REZERVOVAT

A JAK TO NA WORKSHOPU VYPADÁ?

dominika-lukas-stodola-suska-svatba-wedding-boho

SPONZOŘI

- PIIIR

CO O WORKSHOPU ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI

Suma sumárum, bylo za ty dva dny krásně vidět, proč tenkrát Vojta na Festivalu řekl, že jsi nejúspěšnější CZ svatební fotograf. Myslím si, že jsme si odnesli mraky doporučení a i ponaučení, jak spoustu věcí dělat lépe a jak nad těmi věcmi i jinak přemýšlet a i jinak je vidět i dělat. Navíc k to byl i skvělý Networking v naší komunitě. Skvělé bylo, jak jsi dost často vypíchnul v každé části workshopu to zásadní a měl to jasně vyjádřené “Musíte znát svůj foťák”, “Světlo je alfa a omega všeho”, atd.  Takže na závěr musím konstatovat, že jsi na české poměry nejen TOP svatební fotograf, ale i skvělý učitel, což je také velký dar. A navíc jsi naplnil možná víc než na 100%  název workshopu The Sharing, že jsi tam sdílel úplně, ale úplně všechno!

Jak už jsem říkala, v mnoha věcech mi to hodně otevřelo oči, a nejvíce mi utkvělo v paměti asi to, že člověk může trénovat svou kreativitu, v tom bych se chtěla zlepšit. Taky se mi líbilo, jak probíhalo focení, ukázal jsi jak pracuješ. A my si taky mohli zafotit. Mě osobně ale štvalo, že zrovna není sluníčko, protože jsem byla zvědavá, jak to teda děláš s tím ostrým světlem:-)

Celkově se mi líbilo, že se snažíš nad tím přemýšlet jinak, třeba ta výzva :-) Člověka to vážně donutí opustit svou komfortní zónu, a něco se o sobě dozví. Nemusí to být vždy pozitivní, a taky že u mě nebylo, ale zase mě to nakoplo a chci na sobě více pracovat. Celkově se mi taky líbila atmosféra, byla taková pohodová a člověk se tam necítil jako že je někde, kde nepatří, že si na nic nehraješ, jsi pohodový, v pohodě a upřímný, a svůj! Taky to místo, to bylo skvělé, moc hezké opravdu.

Nezklamal jsi mě;) v podstatě jsem si opět ověřila, že s klientem pracujeme při focení tak nějak na stejný způsob. Co jsem u Dali a i u tebe ale ocenila nejvíc jsou vaše workflow. Abych pravdu řekla, to mě u tebe i Dali zajímalo nejvíc. Ani ne proto, že bych okamžitě začala dělat věci stejně, to asi ani po těch letech co si jedu ve svých kolejích, nejde, ale ukázali jste mně možnosti v určitých činostech co mohou ten můj proces zlepšit či urychlit :)u tebe mě strááášně nadchl způsob vybírání fotek (se už vidím ležet v létě u našich v hamace u bazénu a na mobilu si přitom budu dělat výběry) - vlastně i u Dali:D toto byly pro mě ty NEJ přínosy vašich WS. Každej to děláte jinak, ale oba dva způsoby jsou v důsledku pro mě to grow, proč jsem chtěla WS u tebe absolvovat, protože vím, jak mooc mě Dali posunula ve zpracování v před a věřím, že ten tvůj způsob mě osvobodí ještě víc. Takže, kámo, fakt díky, nelituju ani koruny.

— Jakub Matějec

Workshop se mi líbil po všech stránkách. Opravdu oceňuji tvou otevřenost a ochotu předat jakoukoliv informaci, na kterou se kdokoliv zeptal. Také si vážím toho, že jsi nám předal veškeré své know how, které jsis za dlouhé roky a nespočet zkušeností vytvořil. Občas, když se zeptám nějakého zkušeného fotografa o radu odpoví mi povýšeně a udělá ze mě hlupáka, že to ještě nevím, ale u tebe jsem ani na jedinou sekundu za celé 3 dny takový pocit neměla. Líbilo se mi také prostředí, které jsi nám vybral - ještě než jsem na workshop jela, jsem se rozplývala a ukazovala všem na mobilu kam jedu, že to budou 3 dny v luxusu, určitě tohle místo velice přidává na kvalitě workshopu. Přístup personálu i jídlo na Kmíně byly přímo famózní. Navštívila jsem už víc workshopů, ale tvůj WS byl prostě nejobsáhlejší a předal mi přesně ty věci, které jsem potřebovala - jak kde si vytvořit ceník, jak si nastavit pracovní proces, jaké nástroje používat, abych si mohla opravdu kvalitně a profesionálně vytvořit svůj brand v celku a ten pohled na webovky, když je zrovna v tuto chvíli tvoříme tak to bylo pro mě taky klíčové. Úplně každá informace, kterou jsi řekl pro mě byla klíčová :D Ještě jednou ti opravdu ze srdce za vše děkuji a budu moc ráda, když se ještě někdy v budoucnu uvidíme.

— Tereza Heinich

— Simona Bláhová

Ty jooo, dala bych si to i tak znovu, bylo to super!!! Strašně skvělá parta lidí - alkoholik, kouč nebo sourozenci - no umírám smíchy ještě teď :D , nikdo si na nic nehrál a ty jsi to všechno podával přesně takový, jaký jsi a to je to, co se mi moc líbilo na přednášce i teď... umíš vylézt z té komfortní zóny, na nic si nehraješ a jdeš s kůží na trh a to je super.

Moc ti díky a doufám, že se zase uvidíme.

Abych shrnula tři dny na tvém workshopu....prostě TOP zážitek. Už první dojem udělá krásné prostředí ubytování, naprosto luxusní jídlo. Ihned má člověk dojem, že ten Honza  na nás nechce šetřit a přeje si pro nás to nejlepší. Příjemné přivítání a najednou z ikony Honzy se stává úplně normální sympatický kluk, kterému sláva nestoupla do hlavy. Několikrát jsi na kurzu zopakoval, že přitahuješ lidi jako jsi ty sám, což mi vlastně po několika hodinách začne lichotit, protože vůbec není špatný být trochu jako ty...

To, že se přijede již den před, je skvělý nápad, lidi se oťukají, seznámí a prvotní rozpaky jsou druhý den pryč. Samotný workshop prozrazuje celou tvojí práci, ale upřímně musím přiznat, že některé technické věci jdou mimo mě. Což není tvůj problém, ale můj :-D.

Takže, Honzíku, děkuji. Zcela upřímně můj nejlepší kurz a vůbec bych se nebránila třeba za rok ...dva, kdy i já budu nejspíš jinde, si ho zopakovat.

— Marika Machek

Moc se mi to líbilo, byla to taková pohodička, krásný místo, fajn lidi, ty jsi byl náhodou skvělej, úplně normální kluk:) . A fakt oceňuju, že jsi odkryl úplně všechno a neděláš z toho haló.

— Nela K. Izak

Děkuju, že jsem se mohla zúčastnit. Za mě bylo všechno perfektní, zatím nejlepší workshop ze všech, co jsem absolvovala. Myslím, že si celé sharing dovedl k dokonalosti :-)

Moje sebevědomí teda hodně utrpělo, ale to se doufám v dobré obrátí a donutí mě to  na sobě začít pracovat a používat nové věci. Moc díky za slevové kódy a presety, určitě něco využiju.

— Tereza Drábková

Honzi, na Tvůj workshop bych jela ještě jednou, bylo to prostě boží. Sešla se nás skvělá parta lidí, dlouho jsem se tak nenasmála, no prostě "skulinky" a "díru na trhu" si budu ještě dlouho pamatovat. :) Strašně se mi líbí Tvůj přístup k práci, Tvoje energie a nadšení, co z Tebe vyzařuje, to mám na lidech ráda... jsi prostě moje krevní skupina a fakt jsem ráda, že jsem tam mohla být, byl to skvěle strávený čas. Oceňuji Tvoji upřímnost a spoustu vychytávek k práci, třeba ten pohodový výběr fotek, které hodlám začít co nejdřív aplikovat. :) A v neposlední řadě se mi líbilo i to krásné místo, kde se workshop konal a vynikající kuchyně. Moc jsem si to užila, děkuji fakt moc a snad se ještě někdy potkáme.

— Simona Huňová

— Anna Petrželová

Za veškeré informace, které nám předal úžasný Honza Martinec, moc moc děkuji. Moc si toho vážím a jsem ráda, že jsem mohla poznat profíka s velkým srdcem. Naplnilo to mé očekávání a ještě teď vstřebávám informace, které jsme dostali. A teď už jen záleží na mě jak s tím naložím....a já doufám, že to chytnu správným směrem. Honza vybral úžasné místo na workshop, ještě teď jsem unešena z těch prostor......a jídlo bylo supééér a hlavně, parta byla naprosto pohodová a jsem ráda, že jsem mohla potkat a poznat lidičky co milují focení. Shrnu to krátce: Honzí, jsi super !!!! (nemám ráda vykřičníky, ale teď jsem musela) a přeji Ti spoustu úžasných workshopů, focení a v životě jen to nejkrásnější, nejbláznivější.

Nenechal jsi nás pouze nahlédnout pod pokličku, ale rovnou jsi vyložil jsi karty na stůl. Předal jsi nám takové množství informací, že kdybych si do toho krásného zápisníčku, co jsi nám rozdal, nedělala poznámky, tak bych už spoustu zajímavých věcí úplně vypustila. Hodně mě bavilo i focení, kdy jsem měla možnost sledovat, jakým způsobem při focení pracuješ. Díky moc, tento workshop byl fakt pecka a doporučuji jej všem, kteří se potřebují posunout dál :-).

— Jana Máčková

— Helena Bortlíčková

— Markéta Kavalíková

FAQ

Absolutně! Tohle není žádný fancy editorial workshop s focením modelů abyste si nabombili portfolio. Proto jsem to i takhle nazval. Já chci věci opravdu sdílet a proto odkryju svoje karty úplně kompletně. Navíc mám pro Vás od úžasných sponzorů hromadů opravdu skvělých dárků.

Vážně nám prozradíš všechny svoje triky a věci co děláš?

Samozřejmě. Postprocessing je součástí workshopu a já nemám co skrývat a vy opravdu uvidíte a dostanete všechno, co já sám používám.

To nám dáš i svoje presety?

Ukážu vám, jak probíhá moje focení, ale vy budete mít víc než dost prostoru pro vaše fotky. Budeme mít k dispozici krásné a hlavně reálné páry a navíc pro Vás mám připravený takový speciální challenge o skvělé ceny, kde fotit dokonce budete muset:).

Bude tam dost focení?

Zaplatit musím najednou nebo to jde

i nějak rozdělit?

Platí se 5.000 Kč při registraci a zbytek před samotným workshopem.

Nemusíte mít nic, ale doporučil bych alespoň foťák a notebook/tablet na úpravu fotek. Mám tam totiž pro vás připravenou takovou fotící výzvu a proto se vám budou určitě hodit. Jinak samozřejmě hlavně dobrou náladu.

Co si mám vzít s sebou?

Neasi:). Navíc tam máme k dispozici saunu a strávíme společně 3 večery s bohatým programem a věřte mi, že si to opravdu užijeme.

To zní jako plán!?!