ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Pokud by Vás zajímalo ještě cokoliv jiného, tak mi napište nebo zavolejte a moc rád Vám na všechno odpovím.

FAQ

OTÁZKA

ODPOVĚĎ

Jak dlouho s námi na svatbě zůstaneš?

Nejsem typ fotografa, který by vyfotil jenom svatební obřad, pár fotek v parku a jel domů. Ač to zní dnes jako klišé, tak svatba je pro mě opravdu malý příběh. A ten já chci vyprávět a proto mé služby začínají na 8 hodinovém fotografování. V případě menších rodinných svateb se samozřejmě můžeme nějak domluvit.

Fotíš sám nebo máš s sebou dalšího fotografa?

Přiznávám, že tomuto trendu jsem nepodlehl a fotím pouze sám. Raději upřednostňuju kvalitu před kvantitou a zatím jsem vždycky všechno stihl.

Upravuješ všechny fotky?

Ano, všechny fotografie projdou sadou úprav a dostanete ode mě hotový produkt v plném rozlišení a největší kvalitě.

Kolik fotek dostaneme?

Jedna věc, kterou opravdu nesnáším jsou nejrůznější balíčky a varianty s počtem fotografií. Každá svatba je ale úplně jiná ať už počtem hostů nebo třeba úžasnou večerní party atd.

Proto v tomhle směru nikdy nedělám limity a vždy dostanete všechny fotografie, které projdou mým výběrem (vyřadím pouze duplikáty, špatné výrazy, zavřené oči apod.)

Z celodenního focení obvykle odevzdávám 400-600 fotek. Můj rekord je zatím 800 fotek z celodenní svatby:-)

Za jak dlouho budou fotky hotové?

Dodání výsledné galerie je do 7 týdnů od svatby. Abyste ale nemuseli celou dobu čekat a hořet zvědavostí, jaký Váš den vlastně byl, dostanete do 2 dnů od svatby malou ochutnávku (15-20 fotek).

Nabízíš také předsvatební focení?

Ano a velice rád. Všichni moji klienti mají možnost si předsvatební focení koupit za zvýhodněnou cenu.

Moc se nám líbí tvoje fotky, ale my nejsme vůbec fotogeničtí:-)

Věřte mi, že tohle slýchávám docela často, ale svatební focení je opravdu hrozně jednoduchá věc. Platí pro ni podle mě jenom jedno pravidlo - Vy se musíte cítit dobře. Jakmile Vás někdo bude formovat do pro Vás nepřirozených pozic, nikdy se nemůžete cítit pohodlně a proto ani fotka nemůže nikdy fungovat. Mě práce s lidmi baví a nejvíc právě přirozenost, takže se toho vůbec nemusíte bát.

Vidíme, že působíš v Praze, ale my budeme mít svatbu jinde. Přijedeš za námi?

Ano, žiju v Praze, ale většinu mých svateb mám úplně jinde. A za Vámi moc rád přijedu kamkoliv si jen budete přát.

Máš rád svíčkovou?

Díky svatbám mám super možnost ochutnávat svíčkovou úplně všude a to mě opravdu baví. Tu nejlepší ale stejně dělá moje mamka:-)

Vážně tě ještě pořád baví svatby?

Občas se mě na tohle někdo zeptá a já se jen pousměju. Nikdy jsem netušil, že bych mohl tuto práci dělat, ale je to něco co mě opravdu naplňuje. Žiju si svůj malý sen o kterém jsem dříve ani nevěděl, že ho mám.

Vážně, mám opravdu tu nejlepší práci na světě!

2
of
8